Alcars - Wypożyczalnia przyczep, lawet i bagażników.
Aktualna oferta

Wypożyczalnia przyczep Wrocław czynna przez cała dobę. Mieszkańcy Wrocławia oraz jego okolic coraz częściej korzystają z usług zlokalizowanych na terenie miasta wypożyczalni samochodów, lawet, przyczep, a nawet bagażników. Ich usługi cieszą się największym zainteresowaniem szczególnie w okresie letnim.

W razie pojawienia się potrzeby każdy może liczyć na wsparcie, jakie oferuje profesjonalna wypożyczalnia lawet Wrocław Alcars o dowolnej porze dnia a nawet nocy. Dzięki jej ofercie miłośnicy żeglowania w bezpieczny sposób przetransportują swoją łódź na docelowe miejsce pobytu urlopowego.

Wielbiciele wycieczek rowerowych mogą również spokojnie planować wakacyjne wojaże po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju i zagranicy korzystając z dopasowanej do ich potrzeb oferty jaką na okres letni przygotowała wypożyczalnia bagażników rowerowych Wrocław. Mają do dyspozycji między innymi nowoczesne platformy montowane bezpośrednio do haka samochodowego, które są w stanie bezpiecznie przewieźć od dwóch do nawet czterech rowerów, co jest doskonałym rozwiązaniem z jakiego mogą skorzystać całe rodziny wybierające się na wspólny urlop.

Wśród dostępnej oferty jaką na okres wakacyjny przygotowała profesjonalna wypożyczalnia bagażników dachowych największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą zabudowane boxy. Dzięki zamkniętej obudowie przewożone w nich przedmioty nie są narażone na deszcz i inne działania warunków atmosferycznych.

 

Wypożyczalnia bagażników Wrocław czynna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, każdego dnia tygodnia, co znacznie ułatwia dostęp do jej usług. Płatność za wypożyczenie lawety, przyczepy bądź bagażnika można dokonać kartą płatniczą. Wychodząc naprzeciw potrzeb i oczekiwań wrocławskiej społeczności, zamówione modele mogą być dowiezione pod wskazany przez klienta adres. Konkurencyjne ceny zaczynają się już od dwudziestu złotych. Procedura wypożyczenia lawety, bagażnika bądź przyczepy przebiega bardzo sprawnie i nie jest skomplikowana. Warunkiem zawarcia umowy jest przedłożenie aktualnego dowodu osobistego. Wypożyczalnia przewiduje również możliwość zawarcia dłuższej umowy dzierżawy.

Menu nawigacyjne: