Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut

Wypożyczalnia lawet we Wrocławiu

W życiu każdego kierowcy przychodzą ciężkie chwile. Należą do nich liczne awarie samochodu, stłuczki lub inne trudne do przewidzenia przypadki losowe. W takiej chwili dobrze jest pamiętać, że  istnieje nasza firma Alcars zajmująca się wynajmem lawet oraz przyczep. Istniejemy na rynku od kilku lat. W tym czasie nasza wypożyczalnia przyczep rozwinęła bardzo szybko swoją działalność. Nie tylko oferujemy lawety do przewozu samochodów, ale również lekkie do 700 DMC, dłużyce, przyczepy powyżej 700 DMC, przyczepy do przewozu koni, bagażników dachowych i  rowerowych.

Wynajem lawet we Wrocławiu

Firma funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Dlatego klient może zadzwonić do firmy każdego dnia i o każdej porze, bo porze, bo przecież nikt z kierowców nie wie, kiedy będzie potrzebował wynająć lawetę i skorzystać z profesjonalnej pomocy i doradztwa, które firma również prowadzi.

Dodatkowym atutem naszej firmy Alcars jest posiadanie parkingu, który jest dostępny dla właścicieli przyczep za niewielką opłatą. Na parkingu dostępny jest również prąd.

Do swojej przyczepy klient ma dostęp, kiedy tylko chce. Każdego dnia i o każdej porze może przyjść na parking, na którym stoi jego przyczepa.

Wypożyczalnia przyczep funkcjonuje według jasnych i przejrzystych zasad, o których zainteresowany dowiaduje się podpisując przejrzyście sformułowaną umowę na podstawie okazanego dowodu osobistego. W chwilach trudnych nikt nie myśli o posiadaniu gotówki czy szukaniu bankomatu, dlatego w firmie Alcars za usługi można zapłacić kartą płatniczą. Tu liczą się ludzie i szybko udzielona pomoc a nie dodatkowe druki, dlatego nikt nie żąda od kierowcy dodatkowych dokumentów oprócz tych, które ma przy sobie.

Laweta jedzie do klienta pod wskazany adres i nie trzeba na nią czekać w nieskończoność.

W ramach oferowanych usług klient może skorzystać również z pomocy doradcy, który podpowie jaką przyczepę wynająć, aby było to dla klienta najkorzystniejsze.

Wypożyczalnia przyczep prowadzi również skup przyczep używanych. Sprzedaje także części samochodowe. Tutaj kierowca może korzystać z wszechstronnej, profesjonalnej pomocy dotyczącej swojego samochodu.

W czasie wakacji wiele osób szuka bagażników dachowych a my oferujemy ich wynajem. Jadąc na wakacje chcemy często zabrać ze sobą rowery, aby korzystać z aktywnego wypoczynku. Z łatwością możesz wypożyczyć tutaj bagażnik rowerowy. Znając potrzeby klientów firma dopasowuje się do nich i zawiera umowy długoterminowe w atrakcyjnych dla klienta cenach.

Alcars jest firmą znaną i szanowaną. Dlatego cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem swoich klientów.

O Alcars

Alcars to firma oferująca wynajem różnorakiego wyposażenia samochodowego. Działamy jako wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław, lawet oraz przyczep. Oprócz tego prowadzimy internetową sprzedaż części do samochodu, a także zajmujemy się skupem przyczep. Zapraszamy do kontaktu wszystkie te osoby, które poszukują sprawdzonego usługodawcy z atrakcyjnymi cenami.

Zgodnie z życzeniem klienta

Lata doświadczenia w branży pokazały nam, że najważniejszym jest dostosowanie się do wymagań klientów. Dlatego nasze usługi są niezwykle elastyczne. Przede wszystkim, działamy przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu. W niestandardowych godzinach jesteśmy dostępni głównie pod telefonem. Niezależnie od okoliczności zdarzenia oferujemy ekspresową pomoc i wsparcie na drodze. Nasze lawety do przewozu samochodów, przyczepy oraz bagażniki samochodowe to w pełni profesjonalny, sprawdzony sprzęt. Na terenie naszej wypożyczalni znajduje się również parking dla osób podróżujących wraz z przyczepą. Cena za postój jest niezwykle atrakcyjna – oprócz miejsca do zaparkowania oferujemy również dostęp do prądu.

Odpowiednie miejsce na Twój bagaż

Nawet w czasie podróży lubimy mieć pod ręką wyposażenie, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego udany wyjazd nie może obejść się bez bagażnika dachowego lub rowerowego. Nasze wyposażenie jest na tyle pojemne, że zmieści wszystkie torby podróżne, walizki i inne bagaże, jakie przewozi ze sobą kilkuosobowa rodzina. Bagażnik samochodowy jest również niezbędny dla tych, którzy na wakacje zabierają ze sobą sportowy sprzęt. Bez względu na to, czy jesteś fanem kolarstwa górskiego, wspinaczki albo narciarstwa – nasze bagażniki samochodowe lub rowerowe staną się Twoim wiernym i użytecznym kompanem w podróży. Dzięki temu w spokoju i z pełnym wyposażeniem będziesz mógł oddawać się swojej pasji.

Dogodne warunki wynajmu

Oferujemy wynajem krótko- jak i długoterminowy. Możesz skorzystać z naszej oferty planując kilkudniowe wyprawy, jak i wojaże o dalekim terminie zakończenia.  U nas załatwisz wszystko „od ręki” – przyjmujemy płatności kartą, a do podpisania umowy wynajmu wystarczy okazanie dowodu osobistego. Warunki zawarte w umowie są przejrzyste i nie zawierają drobnego druczku. Oferujemy również opcję dowozu wyposażenia samochodowego pod adres wskazany przez klienta.

Skontaktuj się z nami!

Umożliwiamy kontakt na wielorakie sposoby – przez telefon, e-maila czy w formie osobistej wizyty w naszej wypożyczalni. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby z Wrocławia i okolic.

Oferta

Chcesz zyskać maksimum możliwości w zakresie mobilności? Nasza firma ma dla Ciebie dobrą ofertę. Zawodowo najbardziej zajmuje nas wynajem lawet Wrocław, choć oferujemy również wypożyczalnię bagażników oraz wynajem przyczep. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wypożyczyć.

Kilka słów o nas

Jesteśmy specjalistami w zakresie wynajmu lawet, przyczep i bagażników dachowych oraz rowerowych. Znajdujemy się w pobliżu obwodnicy we Wrocławiu. Działamy już od kilku lat, dlatego wiemy, czego oczekują nasi klienci – dopasowania się do stawianych przez nich warunków. Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław jest otwarta przez cały tydzień w dogodnych dla Was godzinach. Nie wahajcie się dzwonić do nas przed otwarciem lub po zamknięciu – z chęcią pomożemy w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy dostępni pod telefonem przez 24 godziny na dobę. Nasza wypożyczalnia lawet Wrocław pozwala skorzystać z parkingu na przyczepy z prądem na miejscu za niewielką opłatą. Prowadzimy również nasz własny sklep na Allegro.

Nasza oferta – elastyczna, a jednocześnie dopasowana

Chcemy uczynić wynajem przyczep możliwie najwygodniejszym. Współpracując z nami możesz liczyć na:

Co wypożyczamy?

W ofercie naszej wypożyczalni każdy znajdzie pojazd lub akcesorium, który w zupełności odpowiada jego oczekiwaniom. W zależności od sytuacji polecamy wynajem dłużyc, lawety do przewozu samochody, a także przyczepy – w wersji lekkiej do 750 DMC jak i powyżej tej wagi. Oferujemy specjalistyczne przyczepy do bezpiecznego przewozu koni. Polecamy się miłośnikom wycieczek rowerowych i samochodowych, którym potrzebna jest zaufana wypożyczalnia bagażników rowerowych, a także dachowych Wrocław. Nasze akcesoria czynią przewóz bagażów szybkim i lekkim.

Ekspresowe tempo zawarcia umowy

Bez względu na to, czy planujesz swój wyjazd od dawna, czy może postanowiłeś rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady – możesz liczyć na szybkie podpisanie umowy. Wymagany jest jedynie dowód osobisty. Warunki umowy są jasne i czytelne, dlatego podpisujesz ją praktycznie od ręki. I tak – zapłacisz u nas kartą.

Oferta w sam raz na wakacje

Lubisz spędzać czas aktywnie, zwłaszcza przy ładnej pogodzie? Jeśli do tej pory nie mogłeś przewozić swojego sprzętu sportowego, nasza wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław rozwiąże Twój problem. Działamy również jako wypożyczalnia bagażników rowerowych Wrocław, dzięki czemu zabierzesz swój jednoślad na drugi koniec Polski lub nawet do innego kraju. Jesteśmy elastyczni, dlatego akceptujemy długi okres dzierżawy.

A może chcesz, żebyśmy zrobili to a Ciebie?

Żeby skorzystać z naszej oferty nie musisz nawet ruszać się z domu – zamów przyczepy a my zajmiemy się ich dowozem. Wypożyczamy akcesoria mieszkańcom Wrocławia, jak i okolic.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesuje Cię profesjonalny wynajem lawet Wrocław lub wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław, to jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz do nas zadzwonić, napisać e-maila lub odwiedzić nas osobiście.

Menu nawigacyjne: