Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut

O Alcars

Alcars to firma oferująca wynajem różnorakiego wyposażenia samochodowego. Działamy jako wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław, lawet oraz przyczep. Oprócz tego prowadzimy internetową sprzedaż części do samochodu, a także zajmujemy się skupem przyczep. Zapraszamy do kontaktu wszystkie te osoby, które poszukują sprawdzonego usługodawcy z atrakcyjnymi cenami.

Zgodnie z życzeniem klienta

Lata doświadczenia w branży pokazały nam, że najważniejszym jest dostosowanie się do wymagań klientów. Dlatego nasze usługi są niezwykle elastyczne. Przede wszystkim, działamy przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu. W niestandardowych godzinach jesteśmy dostępni głównie pod telefonem. Niezależnie od okoliczności zdarzenia oferujemy ekspresową pomoc i wsparcie na drodze. Nasze lawety do przewozu samochodów, przyczepy oraz bagażniki samochodowe to w pełni profesjonalny, sprawdzony sprzęt. Na terenie naszej wypożyczalni znajduje się również parking dla osób podróżujących wraz z przyczepą. Cena za postój jest niezwykle atrakcyjna – oprócz miejsca do zaparkowania oferujemy również dostęp do prądu.

Odpowiednie miejsce na Twój bagaż

Nawet w czasie podróży lubimy mieć pod ręką wyposażenie, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego udany wyjazd nie może obejść się bez bagażnika dachowego lub rowerowego. Nasze wyposażenie jest na tyle pojemne, że zmieści wszystkie torby podróżne, walizki i inne bagaże, jakie przewozi ze sobą kilkuosobowa rodzina. Bagażnik samochodowy jest również niezbędny dla tych, którzy na wakacje zabierają ze sobą sportowy sprzęt. Bez względu na to, czy jesteś fanem kolarstwa górskiego, wspinaczki albo narciarstwa – nasze bagażniki samochodowe lub rowerowe staną się Twoim wiernym i użytecznym kompanem w podróży. Dzięki temu w spokoju i z pełnym wyposażeniem będziesz mógł oddawać się swojej pasji.

Dogodne warunki wynajmu

Oferujemy wynajem krótko- jak i długoterminowy. Możesz skorzystać z naszej oferty planując kilkudniowe wyprawy, jak i wojaże o dalekim terminie zakończenia.  U nas załatwisz wszystko „od ręki” – przyjmujemy płatności kartą, a do podpisania umowy wynajmu wystarczy okazanie dowodu osobistego. Warunki zawarte w umowie są przejrzyste i nie zawierają drobnego druczku. Oferujemy również opcję dowozu wyposażenia samochodowego pod adres wskazany przez klienta.

Skontaktuj się z nami!

Umożliwiamy kontakt na wielorakie sposoby – przez telefon, e-maila czy w formie osobistej wizyty w naszej wypożyczalni. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby z Wrocławia i okolic.

Oferta

Chcesz zyskać maksimum możliwości w zakresie mobilności? Nasza firma ma dla Ciebie dobrą ofertę. Zawodowo najbardziej zajmuje nas wynajem lawet Wrocław, choć oferujemy również wypożyczalnię bagażników oraz wynajem przyczep. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wypożyczyć.

Kilka słów o nas

Jesteśmy specjalistami w zakresie wynajmu lawet, przyczep i bagażników dachowych oraz rowerowych. Znajdujemy się w pobliżu obwodnicy we Wrocławiu. Działamy już od kilku lat, dlatego wiemy, czego oczekują nasi klienci – dopasowania się do stawianych przez nich warunków. Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław jest otwarta przez cały tydzień w dogodnych dla Was godzinach. Nie wahajcie się dzwonić do nas przed otwarciem lub po zamknięciu – z chęcią pomożemy w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy dostępni pod telefonem przez 24 godziny na dobę. Nasza wypożyczalnia lawet Wrocław pozwala skorzystać z parkingu na przyczepy z prądem na miejscu za niewielką opłatą. Prowadzimy również nasz własny sklep na Allegro.

Nasza oferta – elastyczna, a jednocześnie dopasowana

Chcemy uczynić wynajem przyczep możliwie najwygodniejszym. Współpracując z nami możesz liczyć na:

Co wypożyczamy?

W ofercie naszej wypożyczalni każdy znajdzie pojazd lub akcesorium, który w zupełności odpowiada jego oczekiwaniom. W zależności od sytuacji polecamy wynajem dłużyc, lawety do przewozu samochody, a także przyczepy – w wersji lekkiej do 750 DMC jak i powyżej tej wagi. Oferujemy specjalistyczne przyczepy do bezpiecznego przewozu koni. Polecamy się miłośnikom wycieczek rowerowych i samochodowych, którym potrzebna jest zaufana wypożyczalnia bagażników rowerowych, a także dachowych Wrocław. Nasze akcesoria czynią przewóz bagażów szybkim i lekkim.

Ekspresowe tempo zawarcia umowy

Bez względu na to, czy planujesz swój wyjazd od dawna, czy może postanowiłeś rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady – możesz liczyć na szybkie podpisanie umowy. Wymagany jest jedynie dowód osobisty. Warunki umowy są jasne i czytelne, dlatego podpisujesz ją praktycznie od ręki. I tak – zapłacisz u nas kartą.

Oferta w sam raz na wakacje

Lubisz spędzać czas aktywnie, zwłaszcza przy ładnej pogodzie? Jeśli do tej pory nie mogłeś przewozić swojego sprzętu sportowego, nasza wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław rozwiąże Twój problem. Działamy również jako wypożyczalnia bagażników rowerowych Wrocław, dzięki czemu zabierzesz swój jednoślad na drugi koniec Polski lub nawet do innego kraju. Jesteśmy elastyczni, dlatego akceptujemy długi okres dzierżawy.

A może chcesz, żebyśmy zrobili to a Ciebie?

Żeby skorzystać z naszej oferty nie musisz nawet ruszać się z domu – zamów przyczepy a my zajmiemy się ich dowozem. Wypożyczamy akcesoria mieszkańcom Wrocławia, jak i okolic.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesuje Cię profesjonalny wynajem lawet Wrocław lub wypożyczalnia bagażników dachowych Wrocław, to jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz do nas zadzwonić, napisać e-maila lub odwiedzić nas osobiście.

Menu nawigacyjne: