Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut
O Alcars

Alcars to firma oferująca wynajem różnorakiego wyposażenia samochodowego. Działamy jako wypożyczalnia lawet, przyczep oraz bagażników dachowych. Oprócz tego prowadzimy internetową sprzedaż części do samochodu, a także zajmujemy się skupem przyczep. Zapraszamy do kontaktu wszystkie te osoby, które poszukują sprawdzonego usługodawcy z atrakcyjnymi cenami.

Zgodnie z życzeniem klienta

Lata doświadczenia w branży pokazały nam, że najważniejszym jest dostosowanie się do wymagań klientów. Dlatego nasze usługi są niezwykle elastyczne. Przede wszystkim, działamy przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu. W niestandardowych godzinach jesteśmy dostępni głównie pod telefonem. Niezależnie od okoliczności zdarzenia oferujemy ekspresową pomoc i wsparcie na drodze. Nasze lawety do przewozu samochodów, przyczepy oraz bagażniki samochodowe to w pełni profesjonalny, sprawdzony sprzęt. Na terenie naszej wypożyczalni znajduje się również parking dla osób podróżujących wraz z przyczepą. Cena za postój jest niezwykle atrakcyjna – oprócz miejsca do zaparkowania oferujemy również dostęp do prądu.

Odpowiednie miejsce na Twój bagaż

Nawet w czasie podróży lubimy mieć pod ręką wyposażenie, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego udany wyjazd nie może obejść się bez bagażnika dachowego lub rowerowego. Nasze wyposażenie jest na tyle pojemne, że zmieści wszystkie torby podróżne, walizki i inne bagaże, jakie przewozi ze sobą kilkuosobowa rodzina. Bagażnik samochodowy jest również niezbędny dla tych, którzy na wakacje zabierają ze sobą sportowy sprzęt. Bez względu na to, czy jesteś fanem kolarstwa górskiego, wspinaczki albo narciarstwa – nasze bagażniki samochodowe lub rowerowe staną się Twoim wiernym i użytecznym kompanem w podróży. Dzięki temu w spokoju i z pełnym wyposażeniem będziesz mógł oddawać się swojej pasji.

Dogodne warunki wynajmu

Oferujemy wynajem krótko- jak i długoterminowy. Możesz skorzystać z naszej oferty planując kilkudniowe wyprawy, jak i wojaże o dalekim terminie zakończenia.  U nas załatwisz wszystko „od ręki” – przyjmujemy płatności kartą, a do podpisania umowy wynajmu wystarczy okazanie dowodu osobistego. Warunki zawarte w umowie są przejrzyste i nie zawierają drobnego druczku. Oferujemy również opcję dowozu wyposażenia samochodowego pod adres wskazany przez klienta.

Skontaktuj się z nami!

Umożliwiamy kontakt na wielorakie sposoby – przez telefon, e-maila czy w formie osobistej wizyty w naszej wypożyczalni. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby z Wrocławia i okolic.

Menu nawigacyjne: