Alcars - Wypożyczalnia przyczep, lawet i bagażników.
O nas

Alcars zajmuje się wynajmem przyczep, lawet i bagażników dachowych, rowerowych oraz sprzedażą części samochodowych. Posiadamy niezbędne atuty do tego, aby świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nasza firma posiada atrakcyjne położenie – tuż przy wrocławskiej obwodnicy – wiele lat doświadczenia w branży oraz zróżnicowaną ofertę. Na bieżąco dopasowujemy się do oczekiwań klientów. Oferujemy profesjonalny wynajem lawet Wrocław. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również osoby zainteresowane wypożyczeniem przyczepy czy bagażnika samochodowego.

Wypożyczalnia lawet Wrocław

Oferujemy wynajem lawet na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Jesteśmy czynni całodobowo przez okrągły tydzień. Wspieramy naszych klientów na wypadek awarii samochodu i innych niespodziewanych wydarzeń. Możesz skorzystać z naszej pomocy o każdej porze – wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Oferujemy korzystanie z usług nie tylko dostępnych, ale również wysoce wygodnych – płatności w naszej firmie można dokonywać za pomocą karty. Jeśli potrzebujesz lawety na terenie Wrocławia, dostarczymy ją prosto pod wskazany przez Ciebie adres.

Minimum formalności na wynajem lawet Wrocław

W Alcars wiemy, że w nagłych sytuacjach mało kto myśli o formalnościach. Dlatego do skorzystania z naszych usług wymagamy zawarcia umowy poprzez dokument, jaki każdy z nas ma zazwyczaj przy sobie. Współpracę rozpoczniemy tuż po okazaniu dowodu osobistego oraz podpisaniu przejrzystej umowy. Jej warunki są zrozumiałe i napisane prostym językiem, a podany koszt usługi jest ostateczny.

Wsparcie na każdym etapie wynajmu lawety

Osoby, które potrzebują skorzystać z usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia lawet, często znalazły się w nieprzewidzianej sytuacji. W takich momentach profesjonalne wsparcie jest szczególnie ważne. Nasi klienci mogą liczyć na doradców, którzy podpowiedzą im, jaki model lawety powinni wybrać. Doradztwo oferujemy oczywiście także osobom korzystającym z wynajmu innego sprzętu, czyli przyczep i bagażników.

Zabierz to, czego potrzebujesz

Działamy jako wypożyczalnia lawet Wrocław, jednak nasza oferta nie ogranicza się do jednej usługi. Zajmujemy się również wynajmem przyczep oraz bagażników dachowych i rowerowych. W zakresie tych usług również prowadzimy całodobową wypożyczalnię. Polecamy nasze sprawdzone przyczepy, które są niezwykle lekkie, a przy tym pojemne. W naszej ofercie znajdują się również specjalne przyczepy do przewożenia koni. Możesz także zaparkować swoją przyczepę na udostępnianym przez nas parkingu. Za niewielką opłatą zyskujesz miejsce parkingowe wraz z dostępem do prądu. Od pewnego czasu prowadzimy skup używanych przyczep.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Kontakt z Alcars jest możliwy na wiele sposobów. Wystarczy, że wybierzesz nasz numer w telefonie albo napiszesz e-maila. Jesteśmy również dostępni on-line na komunikatorze Gadu-Gadu. Możesz również odwiedzić nas osobiście – siedziba Alcars znajduje się na terenach osiedla Złotniki we Wrocławiu. Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Menu nawigacyjne: