Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut
Wypożyczalnia lawet we Wrocławiu

W życiu każdego kierowcy przychodzą ciężkie chwile. Należą do nich liczne awarie samochodu, stłuczki lub inne trudne do przewidzenia przypadki losowe. W takiej chwili dobrze jest pamiętać, że  istnieje nasza firma Alcars zajmująca się wynajmem lawet oraz przyczep. Istniejemy na rynku od kilku lat. W tym czasie nasza wypożyczalnia  rozwinęła bardzo szybko swoją działalność. Nie tylko oferujemy lawety do przewozu samochodów, ale również lekkie do 700 DMC, dłużyce, przyczepy powyżej 700 DMC, przyczepy do przewozu koni, bagażników dachowych i  rowerowych.

Wynajem lawet we Wrocławiu

Firma funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Dlatego klient może zadzwonić do firmy każdego dnia i o każdej porze, bo porze, bo przecież nikt z kierowców nie wie, kiedy będzie potrzebował wynająć lawetę we Wrocławiu i skorzystać z profesjonalnej pomocy i doradztwa, które firma również prowadzi.

Dodatkowym atutem naszej firmy Alcars jest posiadanie parkingu, który jest dostępny dla właścicieli przyczep za niewielką opłatą. Na parkingu dostępny jest również prąd.

Do swojej przyczepy klient ma dostęp, kiedy tylko chce. Każdego dnia i o każdej porze może przyjść na parking, na którym stoi jego przyczepa.

Wypożyczalnia lawet i przyczep funkcjonuje według jasnych i przejrzystych zasad, o których zainteresowany dowiaduje się podpisując przejrzyście sformułowaną umowę na podstawie okazanego dowodu osobistego. W chwilach trudnych nikt nie myśli o posiadaniu gotówki czy szukaniu bankomatu, dlatego w firmie Alcars za usługi można zapłacić kartą płatniczą. Tu liczą się ludzie i szybko udzielona pomoc a nie dodatkowe druki, dlatego nikt nie żąda od kierowcy dodatkowych dokumentów oprócz tych, które ma przy sobie.

Laweta jedzie do klienta pod wskazany adres i nie trzeba na nią czekać w nieskończoność.

W ramach oferowanych usług klient może skorzystać również z pomocy doradcy, który podpowie jaką przyczepę czy lawetę wynająć, aby było to dla klienta najkorzystniejsze.

Wypożyczalnia prowadzi również skup przyczep używanych. Sprzedaje także części samochodowe. Tutaj kierowca może korzystać z wszechstronnej, profesjonalnej pomocy dotyczącej swojego samochodu.

W czasie wakacji wiele osób szuka bagażników dachowych a my oferujemy ich wynajem. Jadąc na wakacje chcemy często zabrać ze sobą rowery, aby korzystać z aktywnego wypoczynku. Z łatwością możesz wypożyczyć tutaj bagażnik rowerowy. Znając potrzeby klientów firma dopasowuje się do nich i zawiera umowy długoterminowe w atrakcyjnych dla klienta cenach.

Alcars jest firmą znaną i szanowaną. Dlatego cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem swoich klientów.

Menu nawigacyjne: