Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut
Wypożyczenie przyczepy lub lawety – kiedy warto się zdecydować?

Zakup zarówno przyczepy, jak i lawety, wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na ich wynajem. To także rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż skorzystanie z usług pośredników, na przykład podczas przeprowadzki. Realizacja usługi przebiega na jasnych zasadach, a klient od samego początku zna koszt wypożyczenia. Kiedy opłaca się skorzystać z wynajmu przyczepy, a kogo powinno bardziej zainteresować wypożyczenie lawety?

Wynajem przyczep – w sam raz do przeprowadzki

Dzięki dużym gabarytom przyczepy samochodowe doskonale nadają się do przewożenia sporej liczby rzeczy. Można zmieścić w niej przysłowiowy majątek życia, oczywiście w zależności od tego, kto ile posiada. Wynajem przyczepy pozwala na dogodne przewiezienie dobytku w dniu, w którym najbardziej nam to pasuje. Nie jesteśmy zależni od grafiku firm zajmujących się przeprowadzkami, które w weekendy posiadają bardzo napięte terminy. Poza tym samodzielne przewiezienie rzeczy kosztuje mniej niż skorzystanie z usług pośredników. Do tego przewożący może samodzielnie kontrolować sposób wnoszenia i wynoszenia mebli i innego wyposażenia. Wynajem to oczywiście równie korzystne rozwiązanie z punktu widzenia firmy zajmującej się przeprowadzkami. Jeśli chcesz zwiększyć zakres swojej działalności, wybierz wynajem przyczep samochodowych o różnych wymiarach. Oferujemy pewny sprzęt, dzięki któremu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.

Na dłuższe wyjazdy

Przyczepka to także niezbędne wyposażenie wycieczkowe, jeśli w podróż zabiera się wielkogabarytowe wyposażenie choćby takie jak sprzęt sportowy. Najczęściej na takie rozwiązanie decydują się zapaleni kajakarze i żeglarze. Przyczepki nadają się do przewożenia pojazdów lądowych takich jak motor czy quad. Niektórzy przewożą na nich również rowery – w tej roli doskonale sprawdzają się również bagażniki dachowe. Dzięki naszej ofercie wynajmu możesz spędzać weekendy poza miastem, uprawiając swoją ulubioną aktywność fizyczną.

Co z lawetami?

Z lawet często korzysta się do przewiezienia samochodu kupionego za granicą. Można użyć ich również w celu dostarczenia w dane miejsce zabytkowego modelu auta. Wynajem lawet w naszej firmie odbywa się na jasnych warunkach. Możesz wynająć lawetę nawet na jeden dzień. Oferujemy sprzęt, który jest niezawodny – możesz mieć pewność co do tego, że Cię nie zawiedzie. Jeżeli zależy Ci na czasie, skorzystaj z opcji dowiezienia lawety pod wskazany adres.

Dlaczego opłaca się wybrać wynajem przyczepy?

Wypożyczenie przyczepy lub lawety samochodowej to przede wszystkim mniejsze koszty, co dotyczy nie tylko zakupu przyczepy, ale również jej ubezpieczenia. Do tego usługobiorca nie musi martwić się o miejsce do jej zaparkowania. W naszej wypożyczalni gwarantujemy dodatkowo takie udogodnienia jak podjechanie przyczepą pod adres wskazany przez klienta, możliwość płatności kartą, a także wynajem krótkoterminowy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Menu nawigacyjne: