Alcars - Wypożyczalnia przyczep i lawet. Sprzedaż części do aut
Nasza oferta wynajmu

Chcesz zyskać maksimum możliwości w zakresie mobilności? Nasza firma ma dla Ciebie dobrą ofertę. Zawodowo najbardziej zajmuje nas wynajem lawet, choć oferujemy również wypożyczalnię bagażników oraz wynajem przyczep. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wypożyczyć.

Kilka słów o nas

Jesteśmy specjalistami w zakresie wynajmu lawet, przyczep i bagażników dachowych oraz rowerowych. Znajdujemy się w pobliżu obwodnicy we Wrocławiu. Działamy już od kilku lat, dlatego wiemy, czego oczekują nasi klienci – dopasowania się do stawianych przez nich warunków. Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław jest otwarta przez cały tydzień w dogodnych dla Was godzinach. Nie wahajcie się dzwonić do nas przed otwarciem lub po zamknięciu – z chęcią pomożemy w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy dostępni pod telefonem przez 24 godziny na dobę. Nasza wypożyczalnia lawet Wrocław pozwala skorzystać z parkingu na przyczepy z prądem na miejscu za niewielką opłatą. Prowadzimy również nasz własny sklep na Allegro.

Nasza oferta – elastyczna, a jednocześnie dopasowana

Chcemy uczynić wynajem przyczep możliwie najwygodniejszym. Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • dostęp do wielu pojazdów,

  • szybki proces zawarcia umowy,

  • dogodne i jasne warunki współpracy,

  • wielorakie możliwości dodatkowe.

Co wypożyczamy?

W ofercie naszej wypożyczalni każdy znajdzie pojazd lub akcesorium, który w zupełności odpowiada jego oczekiwaniom. W zależności od sytuacji polecamy wynajem dłużyc, lawety do przewozu samochody, a także przyczepy – w wersji lekkiej do 750 DMC jak i powyżej tej wagi. Oferujemy specjalistyczne przyczepy do bezpiecznego przewozu koni. Polecamy się miłośnikom wycieczek rowerowych i samochodowych, którym potrzebna jest zaufana wypożyczalnia bagażników rowerowych, a także dachowych. Nasze akcesoria czynią przewóz bagażów szybkim i lekkim.

Ekspresowe tempo zawarcia umowy

Bez względu na to, czy planujesz swój wyjazd od dawna, czy może postanowiłeś rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady – możesz liczyć na szybkie podpisanie umowy. Wymagany jest jedynie dowód osobisty. Warunki umowy są jasne i czytelne, dlatego podpisujesz ją praktycznie od ręki. I tak – zapłacisz u nas kartą.

Oferta w sam raz na wakacje

Lubisz spędzać czas aktywnie, zwłaszcza przy ładnej pogodzie? Jeśli do tej pory nie mogłeś przewozić swojego sprzętu sportowego, nasza wypożyczalnia bagażników dachowych rozwiąże Twój problem. Działamy również jako wypożyczalnia bagażników rowerowych Wrocław, dzięki czemu zabierzesz swój jednoślad na drugi koniec Polski lub nawet do innego kraju. Jesteśmy elastyczni, dlatego akceptujemy długi okres dzierżawy.

A może chcesz, żebyśmy zrobili to a Ciebie?

Żeby skorzystać z naszej oferty nie musisz nawet ruszać się z domu – zamów przyczepy a my zajmiemy się ich dowozem. Wypożyczamy akcesoria mieszkańcom Wrocławia, jak i okolic.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesuje Cię profesjonalny wynajem lawet lub wypożyczalnia bagażników dachowych, to jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz do nas zadzwonić, napisać e-maila lub odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Menu nawigacyjne: